25.10.2011 | NVC

Nabídka spolupráce v projektu Sekundární produkty révy vinné - nové turistické lákadlo vinařských regionů

zvětšit obrázek

„Spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj“ „Gemeinsam mehr erreichen. Společně dosáhneme více“.

Vážení vinaři a provozovatelé vinařských zařízení,
nabízíme Vám spolupráci na projektu Sekundární produkty révy vinné - nové turistické lákadlo vinařských regionů. Hledáme vinaře, kteří se věnují výrobě sekundárních produktů z révy vinné (moštů, olejů, odalkoholizovaného vína, marmelád, džemů, želé, jadýrek a jiných sekundárních produktů), kteří by chtěli své produkty představit rakouským kolegům.

Cílem projektu je rozšířit povědomí o sekundárních produktech při zpracování révy vinné mezi vinaři vinařských regionů jižní Morava a Weinviertel. Důkladně seznámit vinaře s těmito produkty, se specifiky jejich výroby, s užitnými vlastnostmi, s možností propagace a prodeje těchto produktů. Dalším cílem je rozšířit povědomí o těchto produktech mezi samotnými vinařskými turisty a zvýšit jejich zájem o služby a vinařské produkty poskytované podnikateli na poli vinařské turistiky v příhraničí Rakouska a České republiky.

1. a 2. prosince bude do ČR pozváno 30 vinařů z vinařské oblasti Wienviertel a navštíví vždy jeden den 3 vinaře z jižní Moravy, které hledáme, a ti jim představí své produkty dle výše sepsaného zadání včetně ochutnávky těchto produktů. Představení by mělo probíhat jednak formou powerpointové prezentace a terénní prohlídky přímo v provozu.

Odměna pro jednoho vinaře je 35 h práce (33 h příprava a 2 h prezentace a terénní prohlídka) za mzdu 150 Kč/hodina + každé vinařství obdrží 200 Kč za každého účastníka tohoto školení (100 Kč občerstvení a 100 Kč ochutnávka nabízeného sekundárních produktu).

Mzda za prezentaci činí dohromady 5250 Kč hrubého
Občerstvení při 32 účastnících 6400 Kč.
Celkem 11650 Kč pro jednoho vinaře.

Celým projektem provází tlumočník včetně překladu powerpointových prezentací.

V příloze e-mailu máte formulář k přihlášení Vašeho vinařství do projektu.

Budu se těšit na případnou spolupráci.

„Projekt je podpořen Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu Evropská územní spolupráce Rakousko - Česká republika 2007-13.“

E-mail: petr.gondas@vinarskecentrum.cz

Soubory ke stažení

Zavazna_prihlaska_vinari.doc

Nejnovější aktuality

01.10.2020 | Nová pravidla pro návštěvníky expozice Salonu vín od 5. 10. 2020
25.09.2020 | Nová pravidla pro návštěvníky expozice Salonu vín od 25.9.2020
17.09.2020 | Salon vín – národní soutěž vín ČR vstupuje do 21. ročníku opět s rekordem
11.09.2020 | Salon vín obohatila další vína
27.08.2020 | Kurz Degustace vína - věda i umění

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »