12.05.2016 | NVC

Národní vinařské centrum - nabídka vzdělávání o víně nejen pro vás

zvětšit obrázek

Pro nadcházející období jsme pro vás v Národním vinařském centru připravili širokou škálu kurzů o víně. Vybírat můžete z několika termínů již zavedených vzdělávacích akcí, ale i vyzkoušet úplnou novinku.

Aktuálně je možné si vybrat ze tří termínů oblíbeného kurzu

Úvod do degustace vína.

Stále nejpopulárnější kurz v naší nabídce. Je určen milovníkům vína, kteří chtějí získat širší obzor a orientaci v praktické degustaci vína.
Termíny: 16. 5. 2016, 27. 6. 2016 a 18. 7. 2016.

Pro absolventy Úvodů do degustace vína je připraveno pokračování v podobě kurzu

Degustace vína - věda i umění.

Kurz má část vedenou lektorem, která dále pokračuje individuální degustací v expozici Salonu vín ČR. Kolekce nad rámec 100 nejlepších vín pro letošní rok bude doplněna výběrem růžových vín a víny finalistů soutěže Vinařství roku.
Termín: 29. 7. 2016


Jako novinku uvádíme

Public relations ve vinařství.


Premiéra dvakrát pilotně odzkoušeného nového vzdělávacího programu, který po vzoru předchozích programů Sommelier junior, Moderní vinař a Vinařský marketing obsahuje e-learningovou část a následně dvoudenní praktický kurz, a to 27.-28. 6. 2016. Ten je orientován na osvojení praktických dovedností v oblasti PR, např. tvorba tiskové zprávy a trénink rozhovoru před kamerou. To vše je bohatě prokládané zkušenostmi z praxe obou lektorů. Kurz se díky tomu setkal s velkým ohlasem účastníků jeho pilotních běhů. Držitelé Certifikace vinařské turistiky mohou využít slevu na kurzovné.

K individuálnímu studiu se dále můžete přihlásit v již zmíněných kurzech:

Sommelier junior

,

Moderní vinař

a

Vinařský marketing


Všechny nabízí možnost procházet v rámci e-learnigové části učební látku v individuálním tempu a na libovolném místě pouze za předpokladu přístupu na internet. Jejich studium pak můžete zakončit praktickými dvoudenními školeními pod vedením zkušených lektorů. Termín praktické části Sommeliera juniora 21.-22. 7. 2016 je aktuálně obsazen, můžete se však registrovat jako předběžný zájemce na další.
Kurzy vznikly za finanční podpory Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Více na www.sommelier-junior.cz, www.modernivinar.cz, www.vinarskymarketing.cz a www.pr-vinarstvi.cz.


Více informací o kurzech v sekci Kurzy a semináře. Pro přihlášení na vybrané kurzy vyplňte, prosím, elektronické formuláře. V případě, že vám termíny nevyhovují, můžete se registrovat jako předběžní zájemci a být následně obratem informováni po vypsání nového termínu. Pokud jste již výše uvedené kurzy absolvovali, věříme, že je rádi doporučíte vašim přátelům a známým, případně je využijete jako dárky. Lze je objednat v našem e-shopu.


Související obrázky

zvětšit obrázek

Nejnovější aktuality

01.03.2021 | Březen - měsíc Ryzlinku rýnského
18.02.2021 | Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu
01.02.2021 | Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku
01.02.2021 | Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky
28.01.2021 | Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »