Sponzoři
DOPORUČUJEME
Vína z Moravy, vína z Čech
03.11.2020 | NVC

Nástěnný kalendář odrůd révy 2021

zvětšit obrázek

Národní vinařské centrum vydalo nový nástěnný kalendář s kresbami odrůd révy vinné. Jedná se o volné pokračování úspěšných kalendářů z předešlých let, které se vrací k 12 nejrozšířenějším odrůdám révy vinné v ČR. Nově obsahuje i grafické ztvárnění vůní vín.

Volné pokračování nástěnných kalendářů z let 2016-2018 a 2020 s charakteristikami dvanácti nejpěstovanějších moštových odrůd révy vinné v ČR. Kromě věrného zobrazení hroznů a listů nově obsahuje krásné malby nejtypičtějších vůní jednotlivých vín. Nechybí také kalendárium, ani slovní popis odrůd: Rulandské modré, Frankovka, Ryzlink vlašský, Müller Thurgau, Sauvignon, Rulandské bílé, Ryzlink rýnský, Zweigeltrebe, Chardonnay, Rulandské šedé, Svatovavřinecké a Veltlínské zelené.
Poslouží nejen jako kalendář pro nadcházející rok, ale i jako následná dekorace interiérů vinařských zařízení a jistě i mnoha domácností. Vhodný tip na vánoční dárek pro vaše přátele a známé.
K objednání v našem e-shopu samostatně nebo v balíčku pro vinaře, vinotéky a vinné sklepy (množstevní sleva od 10 ks).

Naše tipy
Pořiďte si i další materiály s vyobrazením hroznů a vůní, například plakáty: Kolekci čtyř plakátů - nejrozšířenější odrůdy révy vinné nebo Kolekci dvou plakátů Vůně odrůd vína nebo další drobné materiály: Pexeso, Puzzle, Magnetky či Omalovánky v sekci Nástěnné kalendáře a ostatní.

Související obrázky

zvětšit obrázekzvětšit obrázekzvětšit obrázekzvětšit obrázek

Nejnovější aktuality

01.04.2021 | Duben - měsíc Rulandského modrého
12.03.2021 | Připravujeme GRAND PRIX VINEX 2021
01.03.2021 | Představujeme certifikované zařízení vinařské turistiky
18.02.2021 | Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu
03.02.2021 | Upozornění ke kalendáři vinařských akcí na našem webu

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »