05.09.2007 | NVC

Propagační a informační materiály - informace pro majitele a provozovatele vinoték nabízejících vína z Moravy a Čech

V měsíci srpnu proběhla první vlna projektu podpory vinoték nabízejících moravská a česká vína. V této fázi využilo nabídky Vinařského fondu, který tento dlouhodobý projekt podporuje, cca 200 vinoték, kterým byla doručena a nainstalována první sada propagačních a informačních materiálů. Od počátku září administruje projekt Národní vinařské centrum.

Nyní probíhá další fáze projektu, konkrétně:

1) Aktualizace seznamu vinoték na www.vinazmoravy.cz / www.vinazcech.cz - přímý odkaz do adresáře vinoték zde.

2) Dokončování systému objednávek propagačních materiálů vinotékami v e-shopu NVC - přímý vstup do sekce materiálů pro vinotéky zde.

Pokud jste majitelem či provozovatelem vinotéky a byly vám již v první vlně materiály doručeny, prosím, zkontrolujte, případně opravte a doplňte svůj zápis v adresáři vinoték. Pokud ještě v adresáři nejste a nabízíte ve své vinotéce převážně moravská a česká vína, kontaktujte prosím manažerku projektu vinoték ing. Šárku Nádvorníkovou, tel. 519 352 072, e-mail: sarka.nadvornikova@vinarskecentrum.cz.

V nejbližším období budou probíhat další aktivity projektu - osobní návštěva vinoték manažerkou projektu, rozšiřování nabídky propagačních a informačních materiálů, vydání tištěného adresáře vinoték účastnících se projektu atd. Materiály vám budou doručovány poštou na základě objednávky v e-shopu, případně při osobní návštěvě.

ing. Pavel Krška
ředitel Národního vinařského centra

Nejnovější aktuality

01.04.2021 | Duben - měsíc Rulandského modrého
12.03.2021 | Připravujeme GRAND PRIX VINEX 2021
01.03.2021 | Představujeme certifikované zařízení vinařské turistiky
18.02.2021 | Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu
03.02.2021 | Upozornění ke kalendáři vinařských akcí na našem webu

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »