26.10.2020 | NVC

Provoz kanceláře Národního vinařského centra - MIMOŘÁDNÝ STAV

zvětšit obrázek

Vzhledem k vládním nařízením bude kancelář Národního vinařského centra fungovat od 27.10.2020 až do odvolání dle následujících pravidel:

- Konzultace a dotazy prosím řešte telefonem nebo e-mailem
- Zboží a materiály budeme v sídle NVC na ul. Sobotní 1029, Valtice, vydávat pouze na základě potvrzené elektronické objednávky (e-shop, e-mail). Budeme distribuovat pouze nezbytné zboží pro fungování vinařů, např. medailičky, obalový materiál atd. Prosím neobjednávejte pro osobní potřebu (knihy atd.) a zboží, které není nezbytné, např. plakáty, letáčky atd.
- Objednávky budeme přijímat pouze bezhotovostní platbou, tj. předplatba nebo faktura (u vinařů, kterým dáváme zboží na fakturu)
- Výdej zboží a komunikace bude probíhat bezkontaktně (zboží bude přichystáno na vozíčku nebo na výdejovém pultu a komunikace bude přes mobilní telefon nebo přes dveřní komunikátor)
- Expozice Salonu vín je uzavřena
- Školení a semináře v NVC jsou zrušeny do odvolání. V případě zájmu se můžete přihlásit k registraci předběžného zájmu - až bude vypsán konkrétní termín, budeme vás informovat e-mailem
- Odběr vzorků na 2. kolo hodnocení Svatomartinských vín - budou se přebírat v termínu dle www.elwis.cz bezkontaktním způsobem a za zvýšených bezpečnostních opatření. Prosíme o nasazení roušky už v okamžiku, kdy budete před dveřmi skladu NVC
- Objednávky zboží a vína přes e-shop se budeme snažit vyřizovat normálně dle možností. Doručení ale bude záviset na možnostech spediční služby (TopTrans nebo Česká pošta)
- Využijte aktuální akční balíčky vín v našem e-shopu a dárky k objednávkám vína

Děkujeme za pochopení

Tým Národního vinařského centra

tel. 519 352 072
e-mail: narodni@vinarskecentrum.cz

Nejnovější aktuality

01.03.2021 | Březen - měsíc Ryzlinku rýnského
18.02.2021 | Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu
01.02.2021 | Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku
01.02.2021 | Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky
28.01.2021 | Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »