15.03.2020 | NVC

Provoz kanceláře NVC od 15.3.2020 - mimořádný stav!

zvětšit obrázek

Vzhledem k vládním nařízením bude kancelář Národního vinařského centra fungovat od 16.3.2020 až do odvolání dle následujících pravidel:

- Konzultace a dotazy prosím řešte telefonem nebo e-mailem
- Zboží a materiály budeme v sídle NVC na ul. Sobotní 1029, Valtice, vydávat pouze na základě potvrzené elektronické objednávky (e-shop, e-mail). Budeme distribuovat pouze nezbytné zboží pro fungování vinařů, např. medailičky, obalový materiál atd. Prosím neobjednávejte pro osobní potřebu (knihy atd.) a zboží, které není nezbytné, např. plakáty, letáčky atd.
- Objednávky budeme přijímat pouze bezhotovostní platbou, tj. předplatba nebo faktura (u vinařů, kterým dáváme zboží na fakturu)
- Výdej zboží a komunikace bude probíhat bezkontaktně (zboží bude přichystáno na vozíčku a komunikace bude přes mobilní telefon nebo přes dveřní komunikátor)
- Expozice Salonu vín je uzavřena
- Školení a semináře v NVC jsou zrušeny minimálně do konce dubna. Pokud máte zaplacen seminář, prosím vyčkejte - budeme vypisovat náhradní termíny, až to bude možné. Pokud se nebudete moci zúčastnit náhradního termínu, budeme účastnické poplatky refundovat
- Dodání vzorků na soutěže: Concours Mondial de Bruxelles - hodnocení bude odloženo, vzorky přivezte až po další výzvě. Soutěže vín v ČR (Valtické vinné trhy, Grand Prix Vinex) - budeme upřesňovat na www.elwis.cz
- Objednávky zboží a vína přes e-shop se budeme snažit vyřizovat normálně dle možností. Doručení ale bude záviset na možnostech spediční služby (TopTrans nebo Česká pošta)

Děkujeme za pochopení

Tým Národního vinařského centra

tel. 519 352 072
e-mail: narodni@vinarskecentrum.cz

Nejnovější aktuality

01.04.2021 | Duben - měsíc Rulandského modrého
12.03.2021 | Připravujeme GRAND PRIX VINEX 2021
01.03.2021 | Představujeme certifikované zařízení vinařské turistiky
18.02.2021 | Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu
03.02.2021 | Upozornění ke kalendáři vinařských akcí na našem webu

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »