03. 12. 2013 | NVC

Tipy na vánoční dárky

zvětšit obrázek

Vyberte dárky, které potěší i poučí! Vybírejte z nabídky e-shopu Národního vinařského centra.

Stále si nevíte rady, jakými dárky potěšit Vaše blízké? Využijte možnosti věnovat poznání, a to formou dárkových poukazů na kurzy o víně pořádané Národním vinařským centrem.
Dosavadní nabídku stálic – kurzy Úvod do degustace vína a jeho pokračování Degustace vína – věda i umění jsme doplnili o dárkové poukazy na nově vytvořené moderní vzdělávací programy Sommelier junior a Moderní vinař. V obou případech se jedná o kombinovanou formu studia – e-learning a praktickou dvoudenní část. Větší část poznatků si student může nastudovat v pohodlí domova a do Valtic přijet již jen na dvoudenní praktickou část. Zde pak může ochutnat vína, trénovat senzorické schopnosti, servis vín či práci s Malou vinařskou laboratoří.
V ceně poukazu je roční přístup k e-learningovému kurzu, kurzovné na praktické školení, které pokrývá náklady na lektory, degustovaná vína, tiskové podklady ke kurzu a drobné občerstvení.

Dalším tipem na dárek může být i novinka v naší nabídce - Zapůjčení sad vůní. Ocení jej zejména ti, kteří se připravují na degustátorské zkoušky.

Širokou škálu možných dárků naleznete i v sekci odborné a laické vinařské literatury, sommelierských pomůcek aj. Opomenout nemůžeme ani oblíbené dárkové poukazy na degustaci v Salonu vín.

S objednáním dárků neváhejte, doručení do Vánoc garantujeme u objednávek s uhrazenou předplatbou do úterý 17.12.2013 včetně. Ostatní objednávky budou expedovány až po Novém roce.

Související obrázky

zvětšit obrázek

Nejnovější aktuality

28. 10. 2018 | Otevírací doba expozice Salonu vín o státním svátku 17.11. 2018
24. 10. 2018 | Nástěnný kalendář pro rok 2019 již k dispozici
12. 10. 2018 | Salon vín ČR je CHAMPIONEM soutěže Top vinařský cíl
09. 10. 2018 | Salon vín 2019 aneb jak se vybírá nejlepší víno Moravy a Čech?
07. 10. 2018 | Nové termíny školení o víně v Národním vinařském centru

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »