03.12.2013 | NVC

Tipy na vánoční dárky

zvětšit obrázek

Vyberte dárky, které potěší i poučí! Vybírejte z nabídky e-shopu Národního vinařského centra.

Stále si nevíte rady, jakými dárky potěšit Vaše blízké? Využijte možnosti věnovat poznání, a to formou dárkových poukazů na kurzy o víně pořádané Národním vinařským centrem.
Dosavadní nabídku stálic – kurzy Úvod do degustace vína a jeho pokračování Degustace vína – věda i umění jsme doplnili o dárkové poukazy na nově vytvořené moderní vzdělávací programy Sommelier junior a Moderní vinař. V obou případech se jedná o kombinovanou formu studia – e-learning a praktickou dvoudenní část. Větší část poznatků si student může nastudovat v pohodlí domova a do Valtic přijet již jen na dvoudenní praktickou část. Zde pak může ochutnat vína, trénovat senzorické schopnosti, servis vín či práci s Malou vinařskou laboratoří.
V ceně poukazu je roční přístup k e-learningovému kurzu, kurzovné na praktické školení, které pokrývá náklady na lektory, degustovaná vína, tiskové podklady ke kurzu a drobné občerstvení.

Dalším tipem na dárek může být i novinka v naší nabídce - Zapůjčení sad vůní. Ocení jej zejména ti, kteří se připravují na degustátorské zkoušky.

Širokou škálu možných dárků naleznete i v sekci odborné a laické vinařské literatury, sommelierských pomůcek aj. Opomenout nemůžeme ani oblíbené dárkové poukazy na degustaci v Salonu vín.

S objednáním dárků neváhejte, doručení do Vánoc garantujeme u objednávek s uhrazenou předplatbou do úterý 17.12.2013 včetně. Ostatní objednávky budou expedovány až po Novém roce.

Související obrázky

zvětšit obrázek

Nejnovější aktuality

20.10.2020 | Provoz expozice Salonu vín dle nařízení vlády z 12.10.2020
20.10.2020 | Akční nabídka kolekcí vín v e-shopu + dárky k objednávce
19.10.2020 | Studijní materiál
09.10.2020 | Nová pravidla pro návštěvníky expozice Salonu vín od 9. 10. 2020
07.10.2020 | Knižní novinka v e-shopu

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »