17.04.2013 | NVC

Vinné i (ne)vinné produkty - nové turistické lákadlo vinařských regionů

zvětšit obrázek

Vážení vinaři a provozovatelé vinařských zařízení, nabízíme Vám spolupráci na projektu Vinné i (ne)vinné produkty - nové turistické lákadlo vinařských regionů. Hledáme vinaře, kteří se věnují výrobě domácích produktů z révy vinné (moštů, olejů, odalkoholizovaného vína, marmelád, džemů, želé, jadýrek), ale i produktů jiných (masných, sýrových, medových atd.), které doprovázejí Vaše degustace a lákají do vinařství za nevšedním zážitkem, kteří by chtěli své produkty představit slovenským kolegům.

Cílem projektu je rozšířit povědomí o vedlejších produktech při zpracování révy vinné mezi vinaři vinařských regionů jižní Morava a Trnavský a Trenčínský kraj. Důkladně seznámit vinaře s těmito produkty, se specifiky jejich výroby, s užitnými vlastnostmi, s možností propagace a prodeje těchto produktů. Dalším cílem je rozšířit povědomí o těchto produktech mezi samotnými vinařskými turisty a zvýšit jejich zájem o služby a vinařské produkty poskytované podnikateli na poli vinařské turistiky v příhraničí slovenských a moravských vinařů.


Na 29. a 30. května bude do ČR pozváno 25 vinařů z Trenčínského či Trnavského samosprávního kraje a navštíví vždy jeden den 3 vinaře z ČR, které hledáme, a ti jim představí své produkty dle výše sepsaného zadání včetně ochutnávky těchto produktů. Navíc vypracují powerpointovou prezentaci o těchto produktech, která bude následně ke stažení na webových stránkách www.vinazmoravy.cz a www.mvc.sk. Prezentace bude plněna souvislým textem (nikoliv bodově) a obrazovým materiálem o produktech, které budou vinaři představovat. Bude seznamovat čtenáře s těmito produkty, se specifiky jejich výroby, s užitnými vlastnostmi, s možností propagace a prodeje těchto produktů.

Odměna pro jednoho vinaře je 50 h práce (48 h příprava a tvorba powerpointové prezentace
a 2 h přednáška o vedlejších produktech přímo ve vinařství) za mzdu 180 Kč/hodina + každé vinařství obdrží 332 Kč za každého účastníka tohoto školení 177 Kč občerstvení a 155 Kč ochutnávka nabízených produktů.

Mzda za vytvoření powerpointové prezentace a přednášku ve vinařství - 9000 Kč hrubého
Občerstvení při 27 účastnících - 8964 Kč.
Celkem 17964 Kč pro jednoho vinaře.

V příloze e-mailu máte formulář k přihlášení Vašeho vinařství do projektu.

Budu se těšit na případnou spolupráci.

(Na) zdraví

Petr Gondáš
manažer projektu

Soubory ke stažení

Zavazna_prihlaska_vinari.doc

Nejnovější aktuality

26.10.2020 | Provoz kanceláře Národního vinařského centra - MIMOŘÁDNÝ STAV
22.10.2020 | Expozice Salonu vín se dočasně uzavírá
20.10.2020 | Akční nabídka kolekcí vín v e-shopu + dárky k objednávce
19.10.2020 | Studijní materiál
07.10.2020 | Knižní novinka v e-shopu

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »