Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska – otevírání cyklostezek - ***Akce přesunuta na 10. 7.*** | Uherské Hradiště

symbolické otevírání cyklostezek -

Datum od:24.04.2021
Datum do:24.04.2021
Město:Uherské Hradiště
Místo:Masarykovo náměstí
Popis:16. ročník symbolického otevírání cyklostezek, pro cyklisty i pěší s cílem podpořit místní vinaře. Akce začíná na Masarykově náměstí registracemi od 8.30. Vybrat si můžete ze čtyř cyklistických a jedné pěší trasy, které vedou regionem Slovácko a na kterých budou ve svých sklepech připraveni vinaři.
Delší popis:Poslední dubnový víkend s námi můžete symbolicky otevřít cyklostezky na Uherskohradišťsku a podpořit místní vinaře. V sobotu 24. dubna nasedněte na kola a projeďte některou z cyklotras, vyjděte si na pěší procházku nebo se jen tak vydejte za vinaři po regionu. Ochutnejte vína ze slováckých vinic, diskutujte s vinaři a kochejte se naší malebnou krajinou po svém. Tradiční akce Na kole vinohrady Uherskohradišťska provede po trasách nazvaných podle vinných odrůd – stezka Blatnický Roháč, Muškát moravský a Rulandské bílé. Za poučením a historií se můžete vydat na stezka “Po stopách cisterciáků”. Sadská stezka je pak doporučena pro příznivce pěší turistiky, ale za vinaři na této trase se můžete vydat i na kole. Trasy mají různou délku (12 – 60 km) a náročnost, tu svou si vyberou zdatní i méně zdatní cyklisté. Podpořme vinaře a vydejte se s námi na kole vinohrady!
Web:www.uherske-hradiste.cz
Typ akce:Jiná akce
Kontaktní telefon:572 525 525
Kontaktní e-mail:mic@uherske-hradiste.cz
Prohlédněte si:Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska – otevírání cyklostezek - ***Akce přesunuta na 10. 7.*** Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska – otevírání cyklostezek - ***Akce přesunuta na 10. 7.***
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Duben - měsíc Rulandského modrého

01.04.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme duben měsícem Rulandského modrého - nejzastoupenější červené odrůdy (spolu s Merlotem) v letošním Salonu vín. Na všechny Rulandské modré získáte v našem e-shopu slevu -10 %. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Připravujeme GRAND PRIX VINEX 2021

12.03.2021 | Média

V Národním vinařském centru pracujeme na přípravách 28. ročníku mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX. Uzávěrka přihlášek je 15. dubna, výsledky budou známy po skončení hodnocení na konci dubna.

Představujeme certifikované zařízení vinařské turistiky

01.03.2021 | Média

Vinařský obzor 2021/03: představení Salonu vín v rámci seriálu o zařízeních vinařské turistiky.

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Upozornění ke kalendáři vinařských akcí na našem webu

03.02.2021 | NVC

Vzhledem k vládním opatřením je možné, že se akce neuskuteční, nebo budou přesunuty.