Roudnický košt | Roudnice nad Labem

Datum od:12.06.2021
Datum do:12.06.2021
Město:Roudnice nad Labem
Místo:Lobkowiczký zámek
Popis:V prostorách roudnického zámku se od 11.00 do 18.00 hod. setkáte s vinařstvími, vinaři a malovinaři z Litoměřické a Mělnické vinařské podoblasti. Budete mít jedinečnou možnost ochutnat vína z celé vinařské oblasti Čechy a osobně se seznámit s jednotlivými vinaři. Hudební program na nádvoří celý den.
Delší popis:K zakoupené vstupence každý návštěvník obdrží degustační skleničku s logem akce a rovněž katalog s informacemi a kontakty jednotlivých vinařů. Samotné vzorky vín se kupují za žetony. Slavnostně bude Roudnický košt zahájen v 11 hodin. V 17 hodin proběhne slavnostní vyhlášení vítězného Vinaře koštu, o kterém celý den budou rozhodovat návštěvníci. Pro rodiče dětí, kteří si v klidu chtějí vychutnat výborná vína, bude připraven dětský koutek s hlídáním. Na nádvoří zámku, kam je vstup zdarma, bude prodejní přehlídka regionálních výrobců, kteří nabízejí různé pochutiny a tradiční výrobky. Hudební program na nádvoří bude dotvářet celkovou vinařskou atmosféru koštu a návštěvníci zde mohou posedět až do večerních hodin. Akce Roudnický košt je držitelem Certifikátu originální zážitek "ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ regionální produkt"
Web:www.roudnicky-kost.cz
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:412871149
Kontaktní e-mail:infocentrum@kulturaroudnice.cz
Prohlédněte si:Roudnický košt
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.