Klatovský festival vína 2021 | Klatovy

Datum od:19.06.2021
Datum do:19.06.2021
Město:Klatovy
Místo:Mercandinovy sady, Kolonáda
Popis:Klatovský festival vína nabídne svým návštěvníkům od 13.00 hod. možnost degustace vín 10 vinařství z Moravy a Čech. K poslechu a tanci zahraje cimbálová muzika, vystoupí folklorní a jiné taneční soubory, chybět nebudou ani animační programy pro děti. Vše bude doplněno vhodnou nabídkou občerstvení.
Delší popis:Festival vína se uskuteční v Klatovech v Mercandinových sadech v blízkosti historické empírové budovy Kolonády. Rozsáhlé prostory tohoto parku se přímo nabízí k realizaci vinného festivalu, kde budou moci návštěvníci nejen poklidně „koštovat“ vinné produkty, ale také vést diskuzi o vinařství i o dalších aktivitách, které zajisté pozitivně podpoří vinařství v ČR. Vstup na akci bude zdarma, víno bude účastníkům poskytnuto pouze do skleniček zakoupených na místě. Nemalé množství významných informací souvisejících s vinařstvím bude poskytnuto i dvojicí renomovaných sommelierů, kteří se akce zúčastní. Mimo jiné proběhne dražba speciálních vín, kdy výnos bude určen pro charitativní účely. Ve večerních hodinách vystřídá cimbálovou muziku kapela svižnějších tónů. Těšíme se na Vaši účast!
Web:www.ktfv.cz
Typ akce:Vinařská slavnost
Kontaktní telefon:+420721977839
Kontaktní e-mail:info@ktfv.cz
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.