Podvečerní vinná degustace s cimbálkou | Mikulčice

Datum od:02.07.2021
Datum do:03.07.2021
Město:Mikulčice
Místo:Turistické informační centrum Mikulčice
Popis:Poznáváte rádi nové věci? Chcete zažít gastronomický a enologický zážitek, plný dobrého vína, hroznových specialit v teple rodinného vinařství? Ochutnali jste někdy vinné želé, vinnou kyselku, nebo pravou domácí limonádu z květů černého bezu?
Delší popis:Poznáváte rádi nové věci? Chcete zažít gastronomický a enologický zážitek, plný dobrého vína, hroznových specialit v teple rodinného vinařství? Ochutnali jste někdy vinné želé, vinnou kyselku, nebo pravou domácí limonádu z květů černého bezu? Znáte historii našich krásných sklepních uliček? Zažili jste pravou slováckou atmosféru s cimbálovou muzikou? Pokud Vás to oslovilo, tak během naší degustace či letního pobytu v našem rodinném penzionu či vinařství ochutnáte a zažijete nejenom toto, ale spoustu dalších aktivit a zážitků. Cena na osobu: 800 Kč Cena zahrnuje: 1x degustace 10 vzorků vín z produkce Víno Bartoník - rodinné vinařství 1x venkovní letní gurmánský večer spojený s večeří formou bufetu s širokou ochutnávkou specialit z vína a hroznů 1x živá cimbálová hudba v rámci gurmánského večera 1x prohlídka výrobních prostor s výkladem 1x podvečerní prohlídka sklepních uliček v Mikulčicích s certifikovaným průvodcem 1x dárek na uvítanou z produkce Víno Bartoník - rodinné vinařství pro každého účastníka zdarma Termíny: červenec/srpen, čas 18.00 až 24.00 hodin Po individuální domluvě je možné přiobjednat ubytování a snídaně v našem rodinném penzionu. Taktéž lze zakoupit bez ubytování pouze degustační program. Informace a rezervace: T: +420 731 159 010 E: vinarstvi@vinobartonik.cz, info@infomikulcice.cz W: www.bartonik.cz, www.vinobartonik.cz, www.infomikulcice.cz
Web:www.infomikulcice.cz/event.php?id=32
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:731159010
Kontaktní e-mail:info@infomikulcice.cz
Prohlédněte si:Podvečerní vinná degustace s cimbálkou
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.