Den Ryzlinku **MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ – AKCE ZRUŠENA** | Praha

Datum od:13.03.2021
Datum do:13.03.2021
Město:Praha
Místo:Vinice sv. Kláry
Popis:Ryzlink rýnský je jedno z našich osvědčených vín. Jestli vás baví vína minerální a uznáváte vyšší kyseliny, místní Ryzlinky určitě vyzkoušejte. Na minidegustaci ochutnáte Ryzlink mladý stočený přímo z tanku i vína několik let nazrálá.
Delší popis:Ryzlink rýnský je jedno z našich osvědčených vín. Tuto klasickou odrůdu v Praze najdete na většině vinic, v místních podmínkách se mu prostě daří. Jestli vás baví vína minerální a uznáváte vyšší kyseliny, místní Ryzlinky určitě vyzkoušejte. Ve vinotéce pro vás chystáme volnou minidegustaci Ryzlinků ze sv. Kláry. Máme připravené archivní ročníky i vína, která do lahví teprve půjdou. Rezervace není potřeba. Začínáme v 11 h a budeme ochutnávat až do večera. Žetony na minidegustaci si prosím zakupte na baru vinotéky - 150 Kč / 4 vzorky.
Web:www.botanicka.cz
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:+420 734 514 310
Kontaktní e-mail:vinoteka@botanicka.cz
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.