Na Vrbicu pro opicu | Vrbice

...aneb v létě na skleničku za vrbeckými vinaři

Datum od:03. 07. 2018
Datum do:01. 09. 2018
Město:Vrbice
Místo:vinné sklepy
Popis:Prázdninové ochutnávky s Vinaři Vrbice. Každý týden od úterý do soboty od 14.00 do 19.00 hod. na vás budou čekat dva otevřené sklepy. Za 150 Kč dostanete ochutnat 6 vín a "opičku" si odnesete alespoň jako suvenýr. :)
Delší popis:

Dorazili jste během svých toulek "na Vrbicu", nadchla Vás atmosféra zdejších vinných sklepů a chtěli byste vědět, ve kterém z nich Vám dají ochutnat?

Vinaři Vrbice pro Vás na letošní prázdniny připravili letní otevřené sklepy. Rozverný název akce jsme zvolili i proto, že pití vína není o honbě za opicí, ale v tomto případě hlavně o setkávání vinařů s vínomilci.

A co Vás čeká?

V období od 3. července do 1. září na Vás budou čekat vždy alespoň dva vinaři. V jejich vinných sklepech si můžete odpočinout, ale hlavně nasát zdejší atmosféru a ochutnat poctivé vrbecké víno. Ptejte se, co Vás zajímá! Vinaři Vám mohou povídat nejen o víně, ale i o místních tradicích a krásách Vrbice i okolí.

Web:www.vinarivrbice.cz/na-vrbicu-pro-opicu-prazdninove-otevrene-sklepy-1.7.-31.8
Typ akce:Služby otevřených sklepů
Kontaktní telefon:776823694
Kontaktní e-mail:lenka@vinarstvibaraque.cz
Prohlédněte si:Na Vrbicu pro opicu
Stáhněte si:Logo akce
Rozpis vinařství
Podrobné informace
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Unikátní výstava přiblíží víno pohledem elektronových mikroskopů

10. 08. 2018 | NVC

Ve sklepeních Státního zámku Valtice – v Salonu vín České republiky - mohou návštěvníci od srpna shlédnout unikátní výstavu Víno pod elektronovým mikroskopem.

Salon vín České republiky se stal Championem soutěže TOP vinařský cíl

03. 08. 2018 | NVC

Letos je to již pošesté, kdy si volí milovníci vína a vinařské turistiky nejlepší TOP vinařské cíle - bedekr, který v současnosti popisuje více než dvě stovky těch nejlepších vinných sklepů, vinařství, restaurací, vinoték, hotelů i wine barů.

Nové školení pro vinaře!

20. 07. 2018 | NVC

Ještě před rychleji než obvykle blížící se kampaní připravilo Národní vinařské centrum školení pro vinaře s názvem "Jak vyrobit úspěšné víno za pomoci moderních poznatků a technologie aneb Jak vyrobit normální dobré víno".

Salon vín ČR je hrdým partnerem závěrečného gala koncertu Lednicko-Valtického hudebního festivalu

17. 07. 2018 | NVC

Přijměte naše pozvání na tuto akci, která se bude konat 13.10.2018 v zámecké jízdárně státního zámku ve Valticích.

Kniha Vinařská technologie získala nejvyšší světové oborové ocenění

13. 07. 2018 | NVC

Nejen moravská a česká vína sklízejí úspěchy na mezinárodních soutěžích. Nejvyšší ocenění ve vinařském oboru se teď dočkala také publikace doc. Ing. Josefa Balíka, Ph.D. a Ing. Jana Stávka, Ph.D. Vinařská technologie. Cenu Le Prix l´OIV 2018 Mezinárodní organizace pro révu a víno získala v kategorii Enologie.