Roudnický košt | Roudnice nad Labem

Datum od:08. 06. 2019
Datum do:08. 06. 2019
Město:Roudnice nad Labem
Místo:Lobkowiczký zámek
Popis:Na roudnickém zámku se 8. června představí čeští malovinaři a vinaři výhradně z roudnické, litoměřické a mělnické oblasti. V rámci vstupného si každý návštěvník domů odnese degustační skleničku a katalog. Těšit se také můžete na doprovodný hudební program a prodejní prezentace regionálních výrobců.
Delší popis:

V sobotu 8. června 2019 by měl lobkowiczký zámek navštívit každý, kdo miluje dobré české víno. Již posedmé se při akci Roudnický košt představí čeští malovinaři a vinaři hlavně z roudnické, litoměřické a mělnické oblasti. Každý návštěvník bude mít jedinečnou možnost ochutnat produkty českých vinařů, s nimiž se přímo seznámí. V rámci vstupného si každý návštěvník domů odnese degustační skleničku a katalog všech vystavovatelů. Jednotlivé druhy vín na ochutnání si člověk vybere libovolně sám formou zakoupení žetonů. Návštěvníci budou hlasovat o nejlepšího vinaře Koštu, který bude slavnostně vyhlášen v 17 hodin v zámecké kapli.
K dispozici bude dětský koutek s dozorem, kavárna a občerstvení. Na nádvoří zámku, kam bude vstup zdarma, bude probíhat doprovodný hudební program a prodejní prezentace regionálních výrobců.

Web:www.roudnicky-kost.cz
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:412871149
Kontaktní e-mail:krupova@ripops.cz
Prohlédněte si:Roudnický košt Roudnický košt
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Otevírací doba expozice Salonu vín o státním svátku 17.11. 2018

28. 10. 2018 | Salon vín

Upřesnění otevírací doby o státním svátku v listopadu.

Nástěnný kalendář pro rok 2019 již k dispozici

24. 10. 2018 | NVC

Národní vinařské centrum uvádí do prodeje nový nástěnný kalendář s vinařskou tematikou, tentokrát s fotografiemi našich vinic.

Salon vín ČR je CHAMPIONEM soutěže Top vinařský cíl

12. 10. 2018 | Salon vín

V pátek, 11.10.2018 byly v barokním divadle zámku ve Valticích vyhlášeny výsledky soutěže Top vinařský cíl. Salon vín ČR obdržel titul CHAMPION.

Salon vín 2019 aneb jak se vybírá nejlepší víno Moravy a Čech?

09. 10. 2018 | NVC

Přípravy na 19. ročník Salonu vín – národní soutěže vín, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice, byly zahájeny. Nejlepší víno České republiky vyberou v listopadu a prosinci odborné hodnotící komise.

Nové termíny školení o víně v Národním vinařském centru

07. 10. 2018 | NVC

Podzim bude u nás velmi bohatý nejen na mladá Svatomartinská vína, ale také na nabídku kurzů a seminářů o víně.