Vínování **NOUZOVÝ STAV AKCE ZRUŠENA** | Liberec

2. ročník vinného boutique happeningu Vínování

Datum od:29.05.2020
Datum do:29.05.2020
Město:Liberec
Místo:zahrada Oblastní galerie Liberec, Masarykova 723/14
Popis:Milovníci a znalci vína, ale také vy, jež rádi trávíte čas v příjemné společnosti s pohárkem skvělého vína v ruce. Právě pro vás chceme i v roce 2020 přivést nejen skvělé víno, ale také ty nejlepší vinaře a nezaměnitelnou, příjemnou moravskou atmosféru až k nám do Liberce. Začátek v 17.00 hod.
Delší popis:

Vážení příznivci vína, dámy a pánové,
pokud se řadíte k milovníkům dobrého vína, či snad dokonce jeho znalcům, právě pro Vás jsme připravili 2. ročník libereckého Vínování. Dovolte nám pozvat Vás do krásných prostor zahrady Oblastní galerie Liberec, kde se stanete součástí boutique happeningu Vínování.

Čeká Vás velkorysé zastoupení vinařů z Moravy, Čech i zahraničí, těšit se můžete na vinařské špičky jakými jsou Vinařství Volařík, Václav, Stávek či Tichý. Kromě skvělých vín se můžete těšit na další vinařské produkty, fantastické pochoutky od Ambiente – White Circus, účast hokejových Bílých Tygrů, battle, rozmanitý výběr masa, sýrů či zákusků z vynikající lokální produkce a příjemnou atmosféru pátečního večera doplněnou také o živý hudební doprovod.

Jak a proč vzniklo Vínování?
Přátelství, láska k vínu a rodnému Liberci. Atributy, které spojily agenturu BPR a ZraléVíno.cz. Liberecký kraj není oblastí vínu zaslíbenou, i proto jsme chtěli k nám na drsný sever Čech přivézt nejen skvělé víno, ale také osobně přivést vinaře, kteří s návštěvníky pohovoří o jejich příběhu, práci, úspěších a jednotlivých vínech.

Povedlo se. Chtěli jsme vytvořit vinný happening, který přinese možnost ochutnat tradiční vinařské špičky, oblíbit si nové ročníky a objevit nové vinaře. První ročník hostil na 1000 návštěvníků, do Liberce přijelo 15 vinařů, v čele s Vinařstvími Volařík a Kadrnka, které získaly ocenění Vinař roku 2018, respektive Rodinný vinař roku 2018. Celkem bylo zastoupeno 18 vinařství, a kromě Moravy dorazili vinaři také z Čech a z Rakouska.

V roce 2020 se hosté kromě skvělých vín mohou těšit na špičkový catering od Ambiente – White Circus, dobroty od DoliCafé, Grill Brothers či Farmy pod Ještědem. Partnerem akce je hokejový klub HC Bílí Tygři Liberec, jehož hráči patří mezi vážené návštěvníky Vínování. Připravili jsme také limitované Boutique vstupenky, zajímavý battle a živá hudební vystoupení.

Vstupenky i více info najdete na vinovani.cz. Budeme se těšit!

Web:www.vinovani.cz
Typ akce:Jiná akce
Kontaktní telefon:602170000
Kontaktní e-mail:filip@bpr.cz
Prohlédněte si:Vínování **NOUZOVÝ STAV AKCE ZRUŠENA** Vínování **NOUZOVÝ STAV AKCE ZRUŠENA**
Stáhněte si:PR článek ke druhému ročníku Vínování
Shrnutí prvního ročníku a poděkování partnerům Vínování
Příspěvek odhalující datum konání Vínování 2020
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Salon vín bude 26.5.2020 otevřen pro degustace

23.05.2020 | Salon vín

Vážení návštěvníci, dne 26.5.2020 od 9,30 hod. bude expozice Salonu vín znovu otevřena i pro degustace. Vzhledem k nařízení vlády, bude do odvolání snížena kapacita prostor na 120 osob. Níže zasíláme pokyny a pravidla pro degustace:

Připravujeme hodnocení GRAND PRIX VINEX 2020

19.05.2020 | NVC

V Národním vinařském centru vrcholí přípravy 27. ročníku mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX. Uzávěrka přihlášek je 22. května 2020, výsledky budou známy po skončení hodnocení na začátku června.

Vzdělávání v Národním vinařském centru pokračuje

12.05.2020 | NVC

V souvislosti s uvolňováním opatření vlády obnovujeme vzdělávací činnost v prostorách Centra Excelence.

Výběrové řízení na pozici Sommeliera degustační expozice Salonu vín ČR

04.05.2020 | NVC

Národní vinařské centrum hledá kandidáta/kandidátku na pozici Sommeliera expozice Salonu vín ČR ve Valticích.

Termíny otevření expozice Salonu vín

29.04.2020 | Salon vín

V souvislosti s uvolňováním opatření vlády v úterý, 12. května 2020 znovu otevíráme Salon vín - v tomto termínu POUZE PRODEJ CELÝCH LÁHVÍ BEZ DEGUSTACE. Obnovení degustací předpokládáme od úterý, 26. května.