Místní výstava vín **MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ – AKCE ZRUŠENA** | Hovorany

Datum od:20.03.2021
Datum do:20.03.2021
Město:Hovorany
Místo:sokolovna
Popis:Pořadatelem místní výstavy vín je místní organizace ČZS. Výstava se koná v sobotu 20. března v místní sokolovně. Začátek výstavy je ve 13.00 hod. Na výstavě budou vystavena vína pěstitelů a výrobců vína místních i z okolních obcí. Cílem výstavy je vzájemně mezi sebou porovnat vyrobená vína.
Delší popis:

Na výstavě budou vystavena kromě standartních odrůd i vína z málo pěstovaných odrůd to jsou odrůdy ,které se zde pěstovaly dříve a vína nových šlechtění, která si teprve hledají své příznivce. Tuto část organizuje Spolek hovoranských vinařů. Pro hodnocení bude použit 100 bodový systém. Vítězná vína budou oceněna titulem Šampion bílých a červených vín a vín rose. Vítězná vína jednotlivých odrůd budou oceněna diplomem a upomínkovým předmětem. Bílá vína budou uložena v chladících boxech pro udržení odpovídající teploty. Prostředí sokolovny je klimatizováno a po celou dobu výstavy bude v provozu občerstvení. Od 16.00hod bude hrát cimbálová muzika. Výstava bude ukončena ve 22.00hod.

Web:
Typ akce:Soutěž, výstava vín
Kontaktní telefon:739424877
Kontaktní e-mail:ambrozjaromir@seznam.cz
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.