Párování jídla s vínem - mýtus nebo realita **MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ – AKCE PŘESUNUTA NA JARO** | Český Krumlov

Datum od:29.10.2020
Datum do:29.10.2020
Město:Český Krumlov
Místo:café.bistro.winebar.KOLEKTIV
Popis:Vyzkoušejte vlastnímy smysly jak párovat a proč. Pečlivě vybranou sestavou pokrmů a vína vás mistrovsky provede skvělá somelliérka Klára Kollárová v doprovodu šéfkuchaře Marka Schobera. Akce začíná v 19.00 hodin.
Delší popis:Klára Kollárová je stálicí festivalu vína v Českém Krumlově a v Café KOLEKTIV představí svůj talent pro párování již poosmé. V kombinaci s uměním šéfkuchaře Marka Schobera vám nabízíme večer plný jedinečných chutí a naplnění smyslů. Pod taktovkou Kláry Kollárové se můžete těšit na skvělá vína v doprovodu čtyřchodového menu - a co můžeme prozradit? ...čekají vás ústřice, foie gras nebo chuť a vůně lanýžů.
Web:www.festivalvinack.cz/cz/cesky_krumlov_akce_info-15458-parovani-jidla-s-vinem-mytus-nebo-realita/
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:774192974
Kontaktní e-mail:info@festivalvinack.cz
Prohlédněte si:Párování jídla s vínem - mýtus nebo realita **MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ – AKCE PŘESUNUTA NA JARO**
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Provoz kanceláře Národního vinařského centra - MIMOŘÁDNÝ STAV

26.10.2020 | NVC

Vzhledem k vládním nařízením bude kancelář Národního vinařského centra fungovat od 27.10.2020 až do odvolání dle následujících pravidel:

Expozice Salonu vín se dočasně uzavírá

22.10.2020 | NVC

Vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády a opatřeních souvisejících s koronavirem SARS-CoV-2 DOČASNĚ UZAVÍRÁME OD 22.10.2020 EXPOZICI SALONU VÍN na zámku ve Valticích.

Akční nabídka kolekcí vín v e-shopu + dárky k objednávce

20.10.2020 | Salon vín

Opět jsme pro vás připravili akční nabídky sad vín s cenovým zvýhoděněním a navíc s dárky k objednávce. Udělejte radost sobě i svým přátelům nákupem našich nejlepších vín. Podpoříte tím také Salon vín i naše vinaře!

Studijní materiál

19.10.2020 | NVC

Pro odbornou veřejnost přinášíme v rámci naší vzdělávací a edukativní činnosti publikaci "Vinařství v nejvýznamnějších státech světa".

Knižní novinka v e-shopu

07.10.2020 | NVC

Nabídku odborných knih rozšířila nová specializovaná kniha pro vinaře a studenty odborných škol podávající přehled o mikrobiomu vína od vinice až po hotový produkt.