Kde domov můj - Ivo Dvořák **MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ – AKCE PŘESUNUTA NA JARO** | Český Krumlov

Datum od:07.11.2020
Datum do:07.11.2020
Město:Český Krumlov
Místo:Renesanční sály u radnice
Popis:Osobní výběr vín z našich oblastí a podoblastí Vám představí vicepresident Asociace sommeliérů ČR Ivo Dvořák. Ochutnáte vína, která snesou srovnání se světovou produkcí. Akce začíná v 19.00 hodin.
Delší popis:Myslíte si, že naše vína snesou srovnání se světovými víny? Ivo Dvořák, vicepresident Asociace sommeliérů ČR, Vám představí svůj výběr vín a vinařů z České republiky. Ochutnáte 12 vín, která se mohou poměřit se světovými víny a některé unikátní a již nedostupné ročníky. Projdeme spolu oblasti, podoblasti, nejznámější vinařské obce a viniční tratě a představíme si i nejdůležitější odrůdy České republiky. Malý vinařský bedekr Vám dá tipy na výlet, kam za vínem a vinařskými pozoruhodnostmi Čech i Moravy a samozřejmě ochutnáte vína z osobního výběru sommeliera Ivo Dvořáka. Degustaci doprovodí drobné občerstvení z lokálních specialit.
Web:www.festivalvinack.cz/cz/cesky_krumlov_akce_info-15465-kde-domov-muj-ivo-dvorak/
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:774192974
Kontaktní e-mail:info@festivalvinack.cz
Prohlédněte si:Kde domov můj - Ivo Dvořák **MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ – AKCE PŘESUNUTA NA JARO**
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Provoz kanceláře Národního vinařského centra - MIMOŘÁDNÝ STAV

26.10.2020 | NVC

Vzhledem k vládním nařízením bude kancelář Národního vinařského centra fungovat od 27.10.2020 až do odvolání dle následujících pravidel:

Expozice Salonu vín se dočasně uzavírá

22.10.2020 | NVC

Vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády a opatřeních souvisejících s koronavirem SARS-CoV-2 DOČASNĚ UZAVÍRÁME OD 22.10.2020 EXPOZICI SALONU VÍN na zámku ve Valticích.

Akční nabídka kolekcí vín v e-shopu + dárky k objednávce

20.10.2020 | Salon vín

Opět jsme pro vás připravili akční nabídky sad vín s cenovým zvýhoděněním a navíc s dárky k objednávce. Udělejte radost sobě i svým přátelům nákupem našich nejlepších vín. Podpoříte tím také Salon vín i naše vinaře!

Studijní materiál

19.10.2020 | NVC

Pro odbornou veřejnost přinášíme v rámci naší vzdělávací a edukativní činnosti publikaci "Vinařství v nejvýznamnějších státech světa".

Knižní novinka v e-shopu

07.10.2020 | NVC

Nabídku odborných knih rozšířila nová specializovaná kniha pro vinaře a studenty odborných škol podávající přehled o mikrobiomu vína od vinice až po hotový produkt.