Chutě Dunajovských kopců - Vinařství Kadrnka | Český Krumlov

Datum od:20.11.2020
Datum do:20.11.2020
Město:Český Krumlov
Místo:Restaurace Tenis Centrum
Popis:Chutě Dunajovských kopců Vám představí charismatický vinař Jindra Kadrnka a jeho přítel sýrař Dušan Klimeš. Akce začíná v 19.00 hodin.
Delší popis:Ten kdo zná Jindru Kadrnku ví, že se tento večer nadmíru pobavíte. Jeho skvělé degustace vždy doprovází jadrný humor a spousta historek a příběhů nejen o prezentovaných vínech. K vínům budou napárované skvělé domácí sýry od jeho přítele Dušana Klimeše a domácí paštičky od bratra Jindry, Víti Kadrnky. Celý večer tak budete vnímat chutě a aromata z Dunajovických kopců. Báječné vlašáky, rýňáky a možná i něco z magických černých vajec.... Studené občerstvení typické pro region.
Web:www.festivalvinack.cz/cz/cesky_krumlov_akce_info-15473-chute-dunajovskych-kopcu-vinarstvi-kadrnka/
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:774192974
Kontaktní e-mail:info@festivalvinack.cz
Prohlédněte si:Chutě Dunajovských kopců - Vinařství Kadrnka
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Expozice Salonu vín se dočasně uzavírá

22.10.2020 | NVC

Vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády a opatřeních souvisejících s koronavirem SARS-CoV-2 DOČASNĚ UZAVÍRÁME OD 22.10.2020 EXPOZICI SALONU VÍN na zámku ve Valticích.

Akční nabídka kolekcí vín v e-shopu + dárky k objednávce

20.10.2020 | Salon vín

Opět jsme pro vás připravili akční nabídky sad vín s cenovým zvýhoděněním a navíc s dárky k objednávce. Udělejte radost sobě i svým přátelům nákupem našich nejlepších vín. Podpoříte tím také Salon vín i naše vinaře!

Studijní materiál

19.10.2020 | NVC

Pro odbornou veřejnost přinášíme v rámci naší vzdělávací a edukativní činnosti publikaci "Vinařství v nejvýznamnějších státech světa".

Knižní novinka v e-shopu

07.10.2020 | NVC

Nabídku odborných knih rozšířila nová specializovaná kniha pro vinaře a studenty odborných škol podávající přehled o mikrobiomu vína od vinice až po hotový produkt.

Salon vín – národní soutěž vín ČR vstupuje do 21. ročníku opět s rekordem

17.09.2020 | NVC

Ve Valticích vrcholí přípravy hodnocení 21. ročníku Salonu vín – národní soutěže vín, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice. Nyní probíhá sběr vín do prvního kola, kterých je rekordních 1546.