Sponzoři
DOPORUČUJEME
Vína z Moravy, vína z Čech

S vinařem u Nechor | Prušánky

Datum od:01.07.2021
Datum do:08.09.2021
Město:Prušánky
Místo:Nechory - vesnička vinných sklepů
Popis:Členové Spolku Nechorští vinaři zvou všechny milovníky vína na letní ochutnávku vín. Každý den, v době od 14.00 do 19.00 hod., budou k degustaci otevřeny současně nejméně dva sklepy. Vinaři se střídají pravidelně v intervalech čtvrtek-středa a rozpis najdete na webu spolku.
Delší popis:Vesnička vinných sklepů Nechory ve vinařské obci Prušánky je originálním souborem více než čtyřset vinných sklepů. Je chloubou slovácké vinařské obce Prušánky a má pro ni podobný význam jako například Plže pro obec Petrov. Turisté ji mohou projet pohodlně na kole nebo ji celou projít pěšky. Auto je potřeba zaparkovat před areálem. Návštěvu si mohou v létě zpříjemnit ochutnávkou vín v místních sklepech. Po dobu 10 týdnů najdou návštěvníci každý den odpoledne otevřené nejméně dva sklepy, v nichž jim bude k ochutnávce nabídnuto alespoň 6 vzorků vína. Cestu k nim najdou podle orientačních map na tabulích u vjezdů do Nechor od Prušánek i od Nového Poddvorova. Otevřené sklepy jsou označené muším křídlem s logem spolku Nechorští vinaři. Ceny jsou smluvní, řídí se podle množství degustovaných vzorků (1 vzorek je zpravidla nabízen za 30 Kč). Vinaři samozřejmě respektují omezení konzumace ze strany cyklistů. Nabízejí i možnost ochutnat malý vzoreček a víno si koupit s sebou. Už jste u nás byli a máte svého oblíbeného vinaře? To, kdy má v rámci letní akce otevřeno, si můžete zjistit už předem v rozpise na webu spolku a podle toho si naplánovat návštěvu. Přijeďte se do Nechor podívat třeba jen tak kdykoliv nebo je navštivte v době konání některé z tradičních vinařských akcí. Je zde krásně v každém ročním období. A zdejší vinaři jsou vyhlášení svým výborným a na mnohých výstavách oceňovaným vínem i svou pohostinností.
Web:www.nechorstivinari.cz
Typ akce:Služby otevřených sklepů
Kontaktní telefon:+420 773 595 989
Kontaktní e-mail:info@nechorstivinari.cz
Prohlédněte si:S vinařem u Nechor S vinařem u Nechor
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Duben - měsíc Rulandského modrého

01.04.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme duben měsícem Rulandského modrého - nejzastoupenější červené odrůdy (spolu s Merlotem) v letošním Salonu vín. Na všechny Rulandské modré získáte v našem e-shopu slevu -10 %. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Připravujeme GRAND PRIX VINEX 2021

12.03.2021 | Média

V Národním vinařském centru pracujeme na přípravách 28. ročníku mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX. Uzávěrka přihlášek je 15. dubna, výsledky budou známy po skončení hodnocení na konci dubna.

Představujeme certifikované zařízení vinařské turistiky

01.03.2021 | Média

Vinařský obzor 2021/03: představení Salonu vín v rámci seriálu o zařízeních vinařské turistiky.

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Upozornění ke kalendáři vinařských akcí na našem webu

03.02.2021 | NVC

Vzhledem k vládním opatřením je možné, že se akce neuskuteční, nebo budou přesunuty.