Den (bez) dětí, aneb Víno&piknik | Liblice u Mělníka

Letní varianta zámeckého koštu vín

Datum od:27.06.2021
Datum do:27.06.2021
Město:Liblice u Mělníka
Místo:Zámek Liblice
Popis:Degustace vín ve stínu zámeckých lip, v ceně vstupného opět volná degustace více než stovky vzorků od vinařů z obou konců naší země. Mezi koštováním můžete odpočívat v zámecké zahradě, na lavičkách i v trávě. Začínáme v 11.00 hod. a degustace končí v 17.00 hod. Zahrada se zavírá ve 22.00 hod.
Delší popis:Opět máme přislíbenou účast zajímavých vinařství z blízkého okolí Mělníka, ale i z Moravy. Můžete pohovořit přímo s tvůrci vín, nebo s jejich zástupci. Aby bylo něco k zakousnutí, na zámecké terase budou připraveni naši kuchaři s nabídkou piknikového občerstvení a grilu. Budete tak jen na vás, co si vyberete do svého piknikového koše a čím se občerstvíte. Můžete využít zvýhodněného ubytování, nebo pobytový balíček. Vzhledem k tomu, že je akce zaměřená na servis alkoholu a odpočinek, je název DEN (bez) DĚTÍ pouze doporučením. Svoje miláčky samozřejmě klidně vezměte sebou, my se o ně postaráme. Za malý poplatek se jim pověnují naše tety a zabaví je. Máme připravené hry, omalovánky, ale i šlapací káry a postavíme také nafukovací hrad. Vstupné v předprodeji 250,-, na místě 300,- Kč
Web:www.pachtuvkost.cz
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:739329865
Kontaktní e-mail:trnka@zamek-liblice.cz
Prohlédněte si:Den (bez) dětí, aneb Víno&piknik Den (bez) dětí, aneb Víno&piknik
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepší vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod, nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.

100 nejlepších moravských a českých vín pro rok 2021

05.01.2021 | Salon vín

Salon vín České republiky představuje kolekci sta nejlepších moravských a českých vín pro rok 2021. Ta v konkurenci více než 2500 vín uspěla v největší a nejvyšší soutěži vín v České republice. Po celý letošní rok budou tato vína prezentována ve stejnojmenné degustační expozici v historickém sklepení valtického zámku. Termín otevření ročníku 2021 bude samozrejmě záviset na aktuálních protiepidemických opatření vlády (režim PES3)