Z kopca do kopca | Vrbice

otevřené vinné sklepy

Datum od:08.05.2021
Datum do:09.05.2021
Město:Vrbice
Místo:Vrbice 89
Popis:Vinaři Vrbice otevřou své vinné sklepy návštěvníkům při pravidelné akci s názvem Z kopca do kopca od 10:00 hodin. Čeká Vás asi 20 otevřených sklepů, závody na koloběžkách a večerní program v podobě posezení u cimbálu.
Delší popis:POZOR! NOVINKA! Na adrese: ...bude upřesněno...můžete zakoupit SMS vstupenky na doprovodný program v hodnotě 50 Kč, a tím si zajistíte rezervaci plné vstupenky do 12.00. Něco málo bude dostupné i na místě, ale bohužel se může stát, že vstupenky dojdou. Cena vstupenky: xxx Kč na místě Cena zahrnuje: volnou degustaci v otevřených sklepech, skleničku, popisku, katalog s mapkou, kupony pro odběr vín v hodnotě 400 Kč a doprovodný program. Koloběžkové závody •Zúčastnit se může každý od 2 – 99 let •Startovné se neplatí •Povolené stroje: kovová i plastová odrážedla a koloběžky všech velikostí a typů •Koloběžky budou na místě k zapůjčení zdarma, stačí záloha 200 Kč a doklad totožnosti. Pokud máte vlastní stroj, vezměte ho s sebou! •Koloběžky si kromě závodů budete moci zapůjčit i k urychlení pohybu mezi jednotlivými zastávkami mezi otevřenými sklepy. •Pozor! Pokud chcete závodit, musíte mít helmu! (možnost zapůjčení na místě je omezená počtem závodníků) Těšíme se na viděnou !
Web:www.vinarivrbice.cz
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:+420 776 823 694
Kontaktní e-mail:predseda@vinarivrbice.cz
Prohlédněte si:Z kopca do kopca Z kopca do kopca
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.