Víno v oranžovém aneb Noční otevřené sklepy | Velké Pavlovice

Datum od:03.07.2021
Datum do:03.07.2021
Město:Velké Pavlovice
Místo:Náměstí 9. května 700/40
Popis:Spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic a Město Velké Pavlovice pořádají v sobotu 3. července 2021 od 17:00 hodin do půlnoci noční otevřené sklepy.
Delší popis:Přijďte ochutnat a prožít velkopavlovická vína, k ochutnání budou nejen krásně vychlazená rosé a bílé vína, ale i vynikající červená vína ve 20 vinných sklepech včetně Šlechtitelské stanice Velké Pavlovice a VINIUM a.s., a to v nezvyklou dobu od 17 hod. do půlnoci! Další doprovodný kulturní program ve sklepech vinařů. Občerstvení zajištěno ve sklepech vinařů a místních restauracích, např. meruňkové speciality. Příjemný večer bude zakončen o půlnoci krásným stylovým ohňostrojem u Městského úřadu Velké Pavlovice. Autobusová doprava zdarma z/do obcí Modrých hor a Rakvic na Víno v oranžovém. VSTUPNÉ xxx Kč Vstupenka zahrnuje: neomezenou degustaci ve všech otevřených sklepech, kupony na nákup vína v celkové hodnotě 400,- Kč, degustační skleničku, vinný lístek s mapou města, zaznačenými otevřenými vinnými sklepy, restauracemi, kulturním programem apod., nosičku na skleničku, fixu k Vašim poznámkám. Bližší informace včas zveřejníme ... ! JAK DOSTANETE PLATNOU VSTUPENKU NA VÍNO V ORANŽOVÉM 1, zakoupíte si vstupenku přes webové stránky www.vinozvelkychpavlovic.cz 2, přijde Vám email s instrukcemi k zaplacení vstupenky 3, zaplatíte vstupenku 4, po zaplacení vstupenky Vám přijde email s voucherem (je v příloze emailu) 5, vytisknete si tento voucher (v případě zakoupení více vstupenek - vytiskněte všechny! vouchery) 6, přinesete tento vytištěný voucher na místo prodeje vstupenek (viz níže) 7, předáte tento voucher obsluze výdejního místa zakoupených vstupenek (bude odlišena od pokladny k prodeji vstupenek na místě) 8, dostanete platnou vstupenku na dané otevřené sklepy a kupon navíc v odpovídající hodnotě 9, užijete si den ve velkopavlovických vinných sklepech s našimi milými vinaři MÍSTO PRODEJE VSTUPENEK A VÝDEJE VSTUPENEK ZAKOUPENÝCH V PŘEDPRODEJI: zasedací místnost Městského úřadu, Nám. 9. května 40, Velké Pavlovice. (NA MÍSTĚ BUDE DOSTATEK VSTUPENEK K ZAKOUPENÍ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE) Platba v hotovosti i platební kartou.
Web:www.vinozvelkychpavlovic.cz
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:+420 607 676 739
Kontaktní e-mail:info@vinozvelkychpavlovic.cz
Prohlédněte si:Víno v oranžovém aneb Noční otevřené sklepy Víno v oranžovém aneb Noční otevřené sklepy
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.