Otevřené sklepy Skoronice 2021 | Skoronice

vinaři obce Jízdy králů se představují ...

Datum od:05.06.2021
Datum do:05.06.2021
Město:Skoronice
Místo:sklepní ulička
Popis:Jedná se akci typu otevřených sklepů, která vám nabídne nejen ochutnávku velmi zajímavých vín místních vinařů, ale velmi příjemnou atmosféru zdejší sklepní kolonie a už pověstnou pohostinnost a přátelskost místních lidí. Žádné davy a tlačenice, vstupné pouze 80 Kč, akce se koná za každého počasí.
Delší popis:Naše akce se odehrává ve velmi příjemné, téměř až rodinné atmosféře. Můžete tak u nás ochutnat vína vinařů, z nichž někteří je vyrábí stejným postupem jako po léta jejich předkové a jiní zase využívají již novější a modernější technologické postupy. Budete mít tak jedinečnou příležitost srovnání a vlastního zhodnocení jednotlivých typů vín a zažijete opravdovou chuť moravského Slovácka, bez komerční příchuti. V jednotlivých sklepech můžete ochutnat drobné krajové pochutiny a nebudou chybět ani speciality z udírny či grilované selátko. Připraven je i bohatý doprovodný kulturní program, během ochutnávky vás u sklepů bude svým zpěvem provázet Mužský pěvecký sbor z Boršova, místní mladá děvčata vám představí zdejší kroje a k tanci i poslechu zahraje cimbálová muzika. Během dne můžete zdarma navštívit místní muzeum Jízdy králů. Skoronice jsou malou, ale jednou z nejkrásnějších obcí Slovácka, která žije bohatým kulturním životem, který se vám budeme snažit alespoň trochu přiblížit. Naše obec leží na páteřní moravské cyklostezce, která vás provede nádhernou okolní vinařskou krajinou a je tak ideální případně návštěvu naší akce spojit s cyklovýletem, popř. procházkou po okolních viničních tratích. Věřím, že vás návštěva u nás nezklame a těšíme se s vámi na viděnou u nás ve sklepech. Vstupné na akci je pouze 80 Kč a ochutnávat víno pak můžete oproti zakoupení libovolného počtu lístků. Akce se koná za každého počasí.
Web:www.skoronice.cz
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:605 206 541
Kontaktní e-mail:ales.rajsigl@seznam.cz
Prohlédněte si:Otevřené sklepy Skoronice 2021 Otevřené sklepy Skoronice 2021
Stáhněte si:
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.