Léto otevřených sklepů na Hustopečsku | Hustopeče, Kurdějov, Starovice, Velké Němčice, Nikolčice, Horní Bojanovice, Šakvice, Popice

Datum od:03.06.2021
Datum do:29.08.2021
Město:Hustopeče, Kurdějov, Starovice, Velké Němčice, Nikolčice, Horní Bojanovice, Šakvice, Popice
Místo:Vinné sklepy
Popis:Poznejte a ochutnejte vína s terroir Hustopečska přímo ze sklepa našich vinařů. Stavte se bez předchozího ohlášení podle rozvrhu otevřených sklepů. Každý týden od čtvrtka do neděle pro vás otevře brány vždy 1-2 vinařství od 18.00 do 22.00 hod.
Delší popis:Akci pořádá spolek Vinaři Hustopečska. Po dohodě samozřejmě můžete navštívit vinaře i mimo vypsaný rozvrh nebo navštívit jejich společnou vinotéku na Mrštíkově 12 v Hustopečích. Kdo jsou Vinaři Hustopečska? Sonberk, Vinařství Vrátil, Aurora, Vinařství U Vrbů, Vinařství u Harmáčků, Rustikal, Vinařství Klobása, Sedláček Kurdějov, Vinařství Prchal, Vinařství Žák, Rodinné vinařství U Samsonů, Kamil Prokeš vinařství, Víno Prokeš.
Web:vinarihustopecska.cz/
Typ akce:Služby otevřených sklepů
Kontaktní telefon:+420 774 958 565
Kontaktní e-mail:info@vinarihustopecska.cz
Prohlédněte si:Léto otevřených sklepů na Hustopečsku Léto otevřených sklepů na Hustopečsku
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.