07. 06. 2012 | NVC

Národní vinařské centrum spouští nový vzdělávací program o víně SOMMELIER JUNIOR

zvětšit obrázek

Nabídku vzdělávání Národního vinařského centra rozšíří e-learningové vzdělávání.

Sommelier junior je nový vzdělávací program, který kombinuje výhody e-learningu a dvoudenního praktického školení. Určen je zejména zaměstnancům a OSVČ v oblasti služeb v cestovním ruchu (gastronomii a vinařské turistice).
Program vznikl inovací kurzu Praktická škola sommeliera, přičemž díky samostudiu s využitím počítače a internetového připojení došlo k rozšíření obsahu teoretických znalostí a díky dvoudenní praktické části bylo studium doplněno o nácvik sommelierských a degustátorských dovedností a ochutnávku typických zástupců vín.

Zájemci o studium se mohou s kurzem blíže seznámit prostřednictvím demoverze na stránkách www.sommelier-junior.cz, (přihlašovací údaje - uživatelské jméno: demoverze, heslo: demo). Naleznete zde ukázku vybraných kapitol kurzu - odborné texty, obrázky a fotografie a také jednu z videoukázek. Vyzkoušet si můžete i vědomostní test.

Ke studiu je možné se přihlásit na stránkách Národního vinařského centra v sekci Kurzy a semináře. Termín praktické části, kde si budou moci studenti mimo jiné i zopakovat a rozšířit teoretické znalosti a diskutovat s lektory, je stanoven na 6. - 7. 12. 2012. Více na www.sommelier-junior.cz.

Projekt Sommelier junior byl spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky, č. projektu CZ.1.07/3.2.04/0061, partnerem projektu byl Svaz vinařů ČR.

Související obrázky

zvětšit obrázek

Nejnovější aktuality

15. 07. 2019 | Vzdělávání v Národním vinařském centru již o prázdninách
12. 06. 2019 | Léto růžových vín v expozici Salonu vín ČR ve Valticích
10. 06. 2019 | Otevírací doba o státních svátcích 5. a 6. 7. 2019
04. 06. 2019 | Hlasování v soutěži Top vinařský cíl 2019 bylo zahájeno
01. 06. 2019 | Od června se otevírací doba Salonu vín rozšiřuje také na neděle

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »