f Připravili jsme pro vás nový design našeho webu | Národní vinařské centrum, o.p.s.
20. 09. 2014 | NVC

Připravili jsme pro vás nový design našeho webu

zvětšit obrázek - Ilustrační foto
Ilustrační foto

Připravili jsme pro milovníky vín nový design webu Národního vinařského centra a Salonu vín ČR (www.vinarskecentrum.cz a www.salonvin.cz). Nový design je vzdušnější, modernější a také více koresponduje s korporátní grafikou NVC.

Byly také přidány některé nové funkce, například "živé náhledy" etiket v sekci Vína v Salonu, byla přepracována fotogalerie atd. Byly vylepšeny stávající funkce pro smartphony a tablety. Díky responsivnímu designu funguje web jako elektronický katalog vín v Salonu vín, kde si návštěvník může jednotlivá vína nejen zobrazit ve svém "chytrém telefonu", ale dělat si i poznámky k jednotlivým vínům, hodnotit si je systémem hvězdiček, tvořit si "nákupní košík" či poté hlasovat pro jednotlivá vína a vinařství.

Dlouhohodobou vizí Národního vinařského centra je být lídrem v informačních a webových technologiích na poli vinařského marketingu. Kromě webové stránky www.vinarskecentrum.cz (vč. www.salonvin.cz, která je součástí stránek NVC), jsme např. vyvinuli a provozujeme originální systém ELWIS - Electronic wine system (www.elwis.cz) pro komfortní registraci vín do soutěží a jejich hodnocení pomocí netbooků. Již cca 10 let provozujeme a stále vylepšujeme národní webovou stránku našich vín www.wineofczechrepublic.cz. Vytvořili jsme také stránku soutěže GRAND PRIX VINEX (www.grand-prix-vinex.cz) a weby k e-learningovým kurzům Sommelier junior (www.sommelier-junior.cz), Moderní vinař (www.modernivinar.cz) a Vinařský marketing (www.vinarskymarketing.cz).


Těšíme se na vaše další náměty a připomínky, které můžete zasílat na e-mail pavel.krska@vinarskecentrum.cz.

Nejnovější aktuality

17. 05. 2019 | Pozvánka na veřejnou ochutnávku vín mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX 2019
08. 05. 2019 | Jižní Morava se pro rok 2020 stane centrem světového vinařství
01. 05. 2019 | Z tisku: Putování za vínem z Moravy
18. 04. 2019 | Prezident republiky přijal vítěze Salonu vín ČR
01. 04. 2019 | GRAND PRIX VINEX 2019 - mezinárodní soutěž vín - informace pro vinaře i návštěvníky

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »