f První, tzv. ostrý běh praktické části Public relations ve vinařství | Národní vinařské centrum, o.p.s.
04. 06. 2016 | NVC

První, tzv. ostrý běh praktické části Public relations ve vinařství

zvětšit obrázek

Po dvojím pilotním odzkoušení byl spuštěn nový vzdělávací program Public relations ve vinařství určený zejména pracovníkům a podnikatelům ve vinařství. Program se skládá ze dvou částí: e-learningová, kterou je možné začít studovat ihned, a dvoudenní praktické části, která se v prostorách Národního vinařského centra ve Valticích uskuteční 27.-28. června 2016.

Jak jsme již dříve informovali, koncem června se uskuteční první praktická část vzdělávacího programu PR ve vinařství. Setkat se budete moci s autorem e-learningové části – JUDr. Lubošem Bártou, MBA, prodiskutovat s ním danou problematiku a uplatnit získané poznatky z e-learningu při řešení praktických cvičení. Chybět nebude další lektor se spoustou zkušeností z praxe – Mgr. Václav Pavlečka.
Přihlášky na obě části naleznete v sekci Kurzy a semináře, případné dotazy zodpovíme na tel. 602 769 743 - Ing. Nádvorníková.
Model kombinovaného vzdělávacího programu vznikl na základě dobrých zkušeností z obdobných již zavedených kurzů, a to Sommelier junior, Moderní vinař a Vinařský marketing, čímž rozšiřuje nabídku vzdělávání pro vinaře o problematiku budování vztahu s veřejností a propagace firmy.
Výhodou e-learningu je zejména jeho dostupnost a časová flexibilita studia. Zájemci si mohou nastudovat jednotlivé kapitoly v domácím prostředí a v libovolném termínu. E-learning obsahuje základní témata týkající se otázek public relations a čím se liší od marketingové komunikace, úlohy tiskového mluvčího, budování image, reputace a další otázky tohoto složitého oboru v podnikání. Nastudování učiva si lze ověřit kontrolními otázkami. Na e-learning navazuje praktická část, na níž se rozšiřují teoretické poznatky o tvorbu tiskové zprávy, komunikačního plánu, simulovaného interview pro píšícího novináře, rozhlasového reportéra či televizní štáb. Nechybí ani tvorba eventů, krizová komunikace včetně diskuzí účastníků. Studium je zakončeno závěrečným testem. Více o kurzu na www.pr-vinarstvi.cz, představu o e-learningu můžete získat v jeho demoverzi.

Nejnovější aktuality

19. 04. 2019 | Otevírací doba expozice Salonu vín o velikonočních svátcích
18. 04. 2019 | Prezident republiky přijal vítěze Salonu vín ČR
16. 04. 2019 | Otevírací doba expozice Salonu vín ve svátcích 1.5 a 8.5.2019
01. 04. 2019 | GRAND PRIX VINEX 2019 - mezinárodní soutěž vín - informace pro vinaře i návštěvníky
25. 03. 2019 | Školení a zrání vín – nové tematické školení pro vinaře

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »