f Tipy na vánoční dárky | Národní vinařské centrum, o.p.s.
03. 12. 2013 | NVC

Tipy na vánoční dárky

zvětšit obrázek

Vyberte dárky, které potěší i poučí! Vybírejte z nabídky e-shopu Národního vinařského centra.

Stále si nevíte rady, jakými dárky potěšit Vaše blízké? Využijte možnosti věnovat poznání, a to formou dárkových poukazů na kurzy o víně pořádané Národním vinařským centrem.
Dosavadní nabídku stálic – kurzy Úvod do degustace vína a jeho pokračování Degustace vína – věda i umění jsme doplnili o dárkové poukazy na nově vytvořené moderní vzdělávací programy Sommelier junior a Moderní vinař. V obou případech se jedná o kombinovanou formu studia – e-learning a praktickou dvoudenní část. Větší část poznatků si student může nastudovat v pohodlí domova a do Valtic přijet již jen na dvoudenní praktickou část. Zde pak může ochutnat vína, trénovat senzorické schopnosti, servis vín či práci s Malou vinařskou laboratoří.
V ceně poukazu je roční přístup k e-learningovému kurzu, kurzovné na praktické školení, které pokrývá náklady na lektory, degustovaná vína, tiskové podklady ke kurzu a drobné občerstvení.

Dalším tipem na dárek může být i novinka v naší nabídce - Zapůjčení sad vůní. Ocení jej zejména ti, kteří se připravují na degustátorské zkoušky.

Širokou škálu možných dárků naleznete i v sekci odborné a laické vinařské literatury, sommelierských pomůcek aj. Opomenout nemůžeme ani oblíbené dárkové poukazy na degustaci v Salonu vín.

S objednáním dárků neváhejte, doručení do Vánoc garantujeme u objednávek s uhrazenou předplatbou do úterý 17.12.2013 včetně. Ostatní objednávky budou expedovány až po Novém roce.

Související obrázky

zvětšit obrázek

Nejnovější aktuality

19. 04. 2019 | Otevírací doba expozice Salonu vín o velikonočních svátcích
18. 04. 2019 | Prezident republiky přijal vítěze Salonu vín ČR
16. 04. 2019 | Otevírací doba expozice Salonu vín ve svátcích 1.5 a 8.5.2019
01. 04. 2019 | GRAND PRIX VINEX 2019 - mezinárodní soutěž vín - informace pro vinaře i návštěvníky
25. 03. 2019 | Školení a zrání vín – nové tematické školení pro vinaře

TIP: Chcete dostávat anonci nových aktualit e-mailem? Zaregistrujte se v sekci Novinky emailem »