f Kurzy a semináře o víně, sommelierské kurzy, e-learning | Národní vinařské centrum, o.p.s.

Výcvik a výběr specializovaných expertů posuzovatelů pro senzorickou analýzu vín podle ČSN ISO 8586-2 - ŠKOLENÍ I ZKOUŠKA

Informace o školení a zadání počtu osob (krok 1/3)


Termín: 29.-30. 5. školení, 5. 6. 2014 zkouška
Lektor: doc. Ing. Josef Balík, Ph.D.
Ing. Mojmír Baroň, Ph.D.
Ing. Radek Sotolář
Místo: přednáškový sál a degustační místnost Národního vinařského centra, Zámek 1, Valtice
Popis:Intenzivní dvoudenní školení předcházející vědomostní test a senzorickou zkoušku vedoucí k osvědčení pro hodnocení členskými zeměmi EU garantovaných výstav a soutěží vín, zatřiďování vín na SZPI a přidělování známky VOC. Více informací v příloze.
Tento přihláškový formulář použijte v případě, že máte zájem jak o školení, tak i o zkoušku. Pro zařazení mezi účastníky zašlete, prosím, i vyplněnou a podepsanou přiloženou žádost a přílohu (osvědčení o složení základní senzorické zkoušky) - poštou, faxem nebo e-mailem do Národního vinařského centra.
Obj. číslo:
Cena základní vč. DPH: 5445 Kč
Kapacita: 29
Počet volných míst: 0
Všechna místa jsou již rezervována. Můžete poslat přihlášku, kterou bude systém registrovat, ale budete zařazeni mezi náhradníky. V případě, že se některé místo uvolní, vás budeme informovat. Další termíny jsou vyhlašovány postupně v závislosti na poptávce a organizačních možnostech. Sledujte, prosím, průběžně vyhlášené termíny, popř. se přihlaste k odběru novinek v sekci novinky e-mailem.
Školení/seminář je již obsazen!
Příloha ke staženíInformace a přihláška
Výcvik a výběr specializovaných expertů posuzovatelů pro senzorickou analýzu vín podle ČSN ISO 8586-2 - ŠKOLENÍ I ZKOUŠKA