Výcvik a výběr specializovaných expertů posuzovatelů pro senzorickou analýzu vín podle ČSN ISO 8586 - EVIDENCE ZÁJEMCŮ

Informace o školení a zadání počtu osob (krok 1/3)


Termín: Termín prozatím není stanoven, pravděpodobně na přelomu května a června 2019
Lektor: doc. Ing. Josef Balík, Ph.D., Ing. Mojmír Baroň, Ph.D., Ing. Radek Sotolář, Ph.D.
Místo: přednáškový sál Centra Excelence, Sobotní 1029, Valtice
Popis:PŘED REGISTRACÍ SI, PROSÍM, PROSTUDUJTE INFORMACE NÍŽE I V PŘÍLOZE.
Intenzivní dvoudenní školení předcházející vědomostní test a senzorickou zkoušku vedoucí k osvědčení pro hodnocení členskými zeměmi EU garantovaných výstav a soutěží vín, zatřiďování vín na SZPI a přidělování známky VOC. Více informací viz příloha.
Do poznámky v elektronické přihlášce napište, prosím, zda máte zájem o školení i zkoušku, pouze zkoušku, popř. opakování části zkoušky. (Níže uvedená cena je za školení i zkoušku.) Doplňte také informaci, zda máte složenou základní senzorickou zkoušku či se na ni teprve hlásíte!

PŘIHLÁŠKY BEZ UVEDENÍ POŽADOVANÝCH INFORMACÍ (SPECIFIKACE ZÁJMU - ŠKOLENÍ A ZKOUŠKA, JEN ZKOUŠKA ČI OPAKOVÁNÍ ZKOUŠKY) A INFORMACE O SPLNĚNÍ ZÁKLADNÍ SENZORICKÉ ZKOUŠKY (V REGISTRAČNÍM FORMULÁŘI V POZNÁMCE) NEBUDOU POVAŽOVÁNY ZA RELEVANTNÍ!!!
Obj. číslo:
Cena základní vč. DPH: 5445 Kč
Kapacita: 70
Počet volných míst: 0
Všechna místa jsou již rezervována. Můžete poslat přihlášku, kterou bude systém registrovat, ale budete zařazeni mezi náhradníky. V případě, že se některé místo uvolní, vás budeme informovat. Další termíny jsou vyhlašovány postupně v závislosti na poptávce a organizačních možnostech. Sledujte, prosím, průběžně vyhlášené termíny, popř. se přihlaste k odběru novinek v sekci novinky e-mailem.
Školení/seminář je již obsazen!
Příloha ke staženíBližší informace - Výcvik a výběr specializovaných expertů posuzovatelů pro senzorickou analýzu vín podle ČSN ISO 8586
Výcvik a výběr specializovaných expertů posuzovatelů pro senzorickou analýzu vín podle ČSN ISO 8586 - EVIDENCE ZÁJEMCŮ