Ochutnávka vín při Hradním hodokvasu | Ostrava

Vinná zóna Navínko

Datum od:05. 10. 2019
Datum do:05. 10. 2019
Město:Ostrava
Místo:Slezskoostravský hrad
Popis:V sobotu 5. října se na Slezskoostravském hradě koná 20. ročník Hodokvasu. Letos bude součástí ochutnávka vín ve Vinné zóně Navínko! Přijďte degustovat vybraná vína z moravských, španělských a rakouských vinařství nebo ochutnat nealko drinky od našich vinařů.
Delší popis:

V sobotu 5. října se na Slezskoostravském hradě koná akce pro všechny fanoušky dobrého jídla a pití. 20. ročník Hodokvasu, aneb lokálního hodování přinese spoustu novinek.

Tou hlavní je VINNÁ ZÓNA NAVÍNKO! Přijďte degustovat vybraná vína z moravských, španělských a rakouských vinařství nebo ochutnat nealko drinky od našich vinařů.

Degustace probíhá do skleniček, vše potřebné o degustovaných vínech se dozvíte v katalogu vín a welcome drink dostanete zdarma!

Čeká nás také bohatý doprovodný program lokálních kapel, muzikantů, tvůrců a umělců; divadlo, hudba, pouliční umění, workshopy, kreativní dílny nejen pro děti a mnoho dalšího.

Web:
Typ akce:Degustace a ochutnávky
Kontaktní telefon:776817558
Kontaktní e-mail:objednavky@navinko.cz
Prohlédněte si:Ochutnávka vín při Hradním hodokvasu
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Vzdělávání v Národním vinařském centru již o prázdninách

15. 07. 2019 | NVC

S nabídkou školení a kurzů o víně se ve Valticích nečeká až na nový školní rok – na letní prázdniny a pro nadcházející období připravilo Národní vinařské centrum kromě již osvědčených vzdělávacích programů i několik novinek.

Léto růžových vín v expozici Salonu vín ČR ve Valticích

12. 06. 2019 | NVC

Růžová vína získávají v České republice rok od roku na větší popularitě a právem. Ideálním obdobím pro jejich pití je právě horké léto, kdy vás tato lehká ovocná a pikantní vína velice dobře osvěží.

Otevírací doba o státních svátcích 5. a 6. 7. 2019

10. 06. 2019 | NVC

Otevírací doba o státní svátcích v červenci: 5.7. i 6.7. bude Salon vín otevřen.

Hlasování v soutěži Top vinařský cíl 2019 bylo zahájeno

04. 06. 2019 | NVC

Vážení milovníci vína, hlasování v novém ročníku soutěže TOP vinařský cíl bylo zahájeno. Do projektu jsou zařazena nová zajímavá místa, kde se snoubí víno a zážitek.

Od června se otevírací doba Salonu vín rozšiřuje také na neděle

01. 06. 2019 | Salon vín

Od 2.6. je otevírací doba rozšířena také na neděle. Nedělní provoz je až do konce září.