PR ve vinařství - e-learningová část

Informace o školení a zadání počtu osob (krok 1/3)


Termín: Termín individuální, v případě zájmu o praktickou část nutno kurz nastudovat a testy absolvovat do stanoveného termínu, aktuálně je možné se registrovat jako předběžný zájemce, viz níže.
Lektor: Autorem e-learningu je JUDr. Luboš Bárta, MBA - šéfredaktor časopisu SOMMELIER / Revue pro Hotel a Restaurant, lektor a tajemník Business Institut, autor knihy PUBLIC RELATIONS a marketingová komunikace v obchodu s vínem oceněné OIV – Mezinárodní organizací pro révu a víno, držitel ceny Vindemia Acta 2012 jako vinařský publicista roku
Místo: Tuto část je možné studovat kdekoliv, kde je přístup k počítači a na internet.
Popis:První (e-learningová) část nového vzdělávacího programu "Public relations ve vinařství". Celkem 10 lekcí zpracovaných do moderní vzdělávací formy studia. Obsahuje výukové texty, obrázky, ukázková videa a testy. Určen je zejména zaměstnancům a OSVČ ve vinařství v Jihomoravském kraji. Více na www.pr-vinarstvi.cz. Za uvedenou cenu získáte jednoroční přístup do e-learningu.

Osnova kurzu
1. KOMUNIKACE
2. VYMEZENÍ POJMŮ MARKETING, MARKETINGOVÁ KOMUNIKACE, PUBLIC RELATIONS
3. ANATOMIE PUBLIC RELATIONS
4. TYPOLOGIE (ROZDĚLENÍ) PUBLIC RELATIONS
5. MEDIÁLNÍ PUBLIC RELATIONS
6. PROSTŘEDÍ, V NĚMŽ KOMUNIKACE PROBÍHÁ, PRÁVNÍ REGULACE
7. KRIZOVÁ KOMUNIKACE
8. TVORBA PUBLIC RELATIONS S AGENTUROU NEBO BEZ AGENTURY
9. PUBLIC RELATIONS A SOCIÁLNÍ MÉDIA
10. MĚŘENÍ ÚČINNOSTI PUBLIC RELATIONS

Podrobnější osnovu a představu o podobě kurzu můžete získat v demoverzi na adrese www.pr-vinarstvi.cz/e-learning, uživatelské jméno: demoPR, heslo: demoverze.

Přihlašovací údaje do kompletní verze e-learningu Vám budou zaslány e-mailem po splnění platebních podmínek (po úhradě kurzovného).

Vytvoření kurzu i jeho pilotní odzkoušení bylo financováno z globálního grantu Jihomoravského kraje z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, číslo projektu CZ.1.07/3.2.04/05.0072.
Obj. číslo:
Cena základní vč. DPH: 250 Kč
Kapacita: 100
Počet volných míst: 66
PR ve vinařství - e-learningová část PR ve vinařství - e-learningová část PR ve vinařství - e-learningová část 

Zadejte počet osob