Lednické vinné trhy | Lednice

Soutěž a ochutnávka vín 3 sousedů - Moravy, Slovenska a Rakouska

Datum od:24.04.2021
Datum do:24.04.2021
Město:Lednice
Místo:Nejdecká 714
Popis:Návštěvníci se mohou těšit na ochutnání typických moravských vín, ale také vinařských rarit od sousedů, např. slovenských tokajských vín a zemitých rakouských Veltlínů. Z moravských vín vína od renomovaných vinařů, ale také od těch menších. Akci pořádá Vinařský spolek LVA z.s. Od 10.00 do 20.00 hod.
Delší popis:Návštěvníci se mohou těšit na ochutnání typických moravských vín, ale také vinařských rarit od sousedů např. slovenských tokajských vín a zemitých rakouských Veltlínů. Z moravských vín vína od renomovaných vinařů, ale také od těch menších a dosud méně známých. Navíc v krásném prostředí Lednicko - valtického areálu a vinařství Annovino Lednice. Akci pořádá Vinařský spolek LVA z.s. Od 10 - 20 hodin. ochutnávka vín je doplněna nabídkou místních gastronomických a regionálních specialit. Hodnocení vín probíhá profesionálním způsobem za podpory Národního vinařského centra Valtice.
Web:lednickevinnetrhy.cz
Typ akce:Soutěž, výstava vín
Kontaktní telefon:734418136
Kontaktní e-mail:pacakova@annovino.cz
Prohlédněte si:Lednické vinné trhy Lednické vinné trhy
Stáhněte si:
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.