WSET Level 2 (Wine&Spirit Education Trust) | Brno

Prestižní vinařský kurz zakončený mezinárodně uznávanou zkouškou.

Datum od:29.05.2020
Datum do:30.05.2020
Město:Brno
Místo:Vzdělávací centrum MKM
Popis:Prestižní vinařský kurz se uskuteční 29. a 30. května ve Vzdělávacím centru MKM v Brně. Výuka bude probíhat v angličtině. Na konci kurzu proběhne zkouška, po jejímž úspěšném složení studenti obdrží mezinárodně uznávaný certifikát WSET Level 2.
Delší popis:

Kurz WSET Level 2 je nezbytný pro kohokoli, kdo se chce prosadit v oblasti vinného a nápojového průmyslu. Studenti získají komplexní vzdělání v oboru vín a vinařství. Výuka probíhá aktivní formou, díky čemuž si účastníci osvojí schopnost převádět teoretické poznatky do praxe.

Ve strukturovaném a hluboce informativním kurzu studenti podrobně prozkoumají hlavní odrůdy hroznů a světové regiony klíčové pro vinnou produkci. Kromě toho získají také povědomí o produkci vína a osvojí si stěžejní odbornou terminologii. Na konci kurzu budou studenti schopní spolehlivě identifikovat a klasifikovat vína.

Úspěšní absolventi závěrečné zkoušky získají mezinárodně uznávaný certifikát WSET Level 2, odznak a budou moci používat certifikované logo WSET.

V kurzech WSET, které probíhají na třech úrovních, se účastníci postupně naučí orientovat ve více než 130 zahraničních vínech. Navíc má každý studující možnost přinést víno vlastní výroby, případně české nebo moravské víno, které odprezentuje a které pak ochutnají a zhodnotí všichni účastníci. Výuka probíhá v anglickém jazyce.

Web:www.mkm.cz/kurzy-wset/wset-leve-2-award-wines-spirits
Typ akce:Kurzy a přednášky
Kontaktní telefon:702178192
Kontaktní e-mail:info@mkm.cz
Stáhněte si:Přihláška do kurzů WSET. Po vyplnění ji prosím zašlete na info@mkm.cz.
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Salon vín bude 26.5.2020 otevřen pro degustace

23.05.2020 | Salon vín

Vážení návštěvníci, dne 26.5.2020 od 9,30 hod. bude expozice Salonu vín znovu otevřena i pro degustace. Vzhledem k nařízení vlády, bude do odvolání snížena kapacita prostor na 120 osob. Níže zasíláme pokyny a pravidla pro degustace:

Připravujeme hodnocení GRAND PRIX VINEX 2020

19.05.2020 | NVC

V Národním vinařském centru vrcholí přípravy 27. ročníku mezinárodní soutěže GRAND PRIX VINEX. Uzávěrka přihlášek je 22. května 2020, výsledky budou známy po skončení hodnocení na začátku června.

Vzdělávání v Národním vinařském centru pokračuje

12.05.2020 | NVC

V souvislosti s uvolňováním opatření vlády obnovujeme vzdělávací činnost v prostorách Centra Excelence.

Výběrové řízení na pozici Sommeliera degustační expozice Salonu vín ČR

04.05.2020 | NVC

Národní vinařské centrum hledá kandidáta/kandidátku na pozici Sommeliera expozice Salonu vín ČR ve Valticích.

Termíny otevření expozice Salonu vín

29.04.2020 | Salon vín

V souvislosti s uvolňováním opatření vlády v úterý, 12. května 2020 znovu otevíráme Salon vín - v tomto termínu POUZE PRODEJ CELÝCH LÁHVÍ BEZ DEGUSTACE. Obnovení degustací předpokládáme od úterý, 26. května.