Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska - letní jízda | Uherské Hradiště

Datum od:10.07.2021
Datum do:10.07.2021
Město:Uherské Hradiště
Místo:Masarykovo náměstí
Popis:Historicky první ročník prázdninového cyklovýletu po vinařských stezkách Uherskohradišťska proběhne v sobotu 10. července. Akce navazuje na oblíbené jarní otevírání a podzimní uzavírání vinařských cyklostezek.
Delší popis:

Na kole vinohrady Uherskohradišťska - letní jízda Historicky první ročník prázdninového cyklovýletu po vinařských stezkách Uherskohradišťska proběhne v sobotu 10. července 2021. Akce navazuje na oblíbené jarní otevírání a podzimní uzavírání vinařských cyklostezek, které mají na Slovácku dlouholetou tradici. Letní jízda se bude konat v rámci hudebně-sportovního festivalu Slovácké léto. Čtrnáctý ročník této oblíbené akce proběhne v termínu 2.-11. července 2021. „V roce 2020 jsme z důvodu karantény poprvé zkušebně uspořádali tradiční jarní otevírání cyklostezek až v létě, právě ve spolupráci se Slováckým létem. Toto spojení se nám osvědčilo, a tak jsme se rozhodli milovníkům cyklistiky a moravského vína nabídnout podobnou akci pravidelně každé prázdniny,“ říká hlavní organizátorka Na kole vinohrady, Hana Patková z Městského informačního centra Uherské Hradiště. O podrobnostech (trasy, čas, zapojení vinařů apod.) budou organizátoři letní jízdy včas informovat. Vše důležité bude aktualizováno zde i na webech www.slovackeleto.cz a www.slovacko.cz.

Web:www.slovacko.cz
Typ akce:Jiná akce
Kontaktní telefon:572 525 525
Kontaktní e-mail:mic@uherske-hradiste.cz
Prohlédněte si:Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska - letní jízda Krajem vína - Na kole vinohrady Uherskohradišťska - letní jízda
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Březen - měsíc Ryzlinku rýnského

01.03.2021 | Salon vín

Vyhlašujeme březen měsícem naší královské odrůdy - Ryzlinku rýnského - nejzastoupenější odrůdy v letošním Salonu vín. Na všechny Ryzlinky rýnské získáte v našem e-shopu slevu -10%. Navíc pořád platí akce - vývrtka při objednávce od 5000 Kč. Dále každá objednávka vín od 2500 Kč postupuje do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Nabídka tematických vinařských bedýnek v našem e-shopu

18.02.2021 | Salon vín

Přinášíme vám opět nabídku "vinařských bedýnek" - tematických kolekcí vybraných 6 láhví se zvýhodněnou cenou.

Velká soutěž o karton vína každý měsíc a celou kolekci Salonu vín na konci roku

01.02.2021 | Salon vín

!!! NOVINKA !!! Při objednávce vína v našem e-shopu v minimální hodnotě 2500 Kč postupuje každá objednávka do slosování o karton vína každý měsíc. Navíc na konci roku vylosujeme hlavní výhru - všech 100 láhví zlaté kolekce Salonu vín!

Vybrat sto nejlepších vín bylo těžké, sešly se kvalitní ročníky

01.02.2021 | Média

Co do počtu letos kralují odrůdy Ryzlink rýnský a Ryzlink vlašský, obsadily skoro čtvrtinu míst v Salonu vín. Je to jen shoda náhod nebo zrovna těmto odrůdám dávají naši vinaři větší význam?

Nově v e-shopu nabídka kolekce Salonu vín ČR 2021

28.01.2021 | Salon vín

Vážení zákazníci, v našem e-shopu můžete od dneška objednávat vína nové kolekce Salonu vín ČR 2021.