Jih žije vínem | Ostrava Hrabůvka

Vinařský festival na Ostravě Jih

Datum od:09.10.2021
Datum do:09.10.2021
Město:Ostrava Hrabůvka
Místo:Náměstí Ostrava Jih, ul. Horní
Popis:Zveme Vás na první ročník vinařského festivalu na Jihu! Užijte si den plný vína, skvělého jídla, hudby a zábavy pro dospělé i děti. Svá vína přijedou představit moravská vinařství, k ochutnání budou i vína zahraniční. Připraveno bude skvělé občerstvení, soutěže o víno a cenu starosty. 11.00 - 20.00.
Delší popis:Zveme Vás na první ročník vinařského festivalu na Jihu! Užijte si den plný vína, skvělého jídla, hudby a zábavy pro dospělé i děti. Svá vína přijedou představit moravská vinařství, k ochutnání budou i vína zahraniční. Samozřejmě bude připraveno skvělé občerstvení, soutěže o víno a cenu starosty a hudební program. Přijďte, protože na Jihu to bude žít vínem! Co vás čeká konkrétně? - 12 vinařství z Moravy i zahraniční vína v prodeji po degustačních vzorcích nebo celé láhve s sebou - vynikající jídlo od ostravských restaurací - hudební a taneční vystoupení - moderátoři rádia Orion - při vstupu si zakoupíte degustační skleničku s logem festivalu Jih žije vínem, která Vám již zůstane na památku - vína se budou prodávat po degustačních vzorcích 0,5 dcl, ať ochutnáte co nejvíce - všechno zaplatíte jednoduše přiložením čipu NFCtron, který si nabijete na jakoukoli částku
Web:www.facebook.com/events/242379080422169
Typ akce:Vinařská slavnost
Kontaktní telefon:776 817 558
Kontaktní e-mail:objednavky@navinko.cz
Prohlédněte si:Jih žije vínem
Zdroj:wineofczech.png

odrazka-sipka.gif Zpět na přehled všech akcí

Aktuality

Provoz kanceláře Národního vinařského centra - MIMOŘÁDNÝ STAV

26.10.2020 | NVC

Vzhledem k vládním nařízením bude kancelář Národního vinařského centra fungovat od 27.10.2020 až do odvolání dle následujících pravidel:

Expozice Salonu vín se dočasně uzavírá

22.10.2020 | NVC

Vzhledem k aktuálnímu nařízení vlády a opatřeních souvisejících s koronavirem SARS-CoV-2 DOČASNĚ UZAVÍRÁME OD 22.10.2020 EXPOZICI SALONU VÍN na zámku ve Valticích.

Akční nabídka kolekcí vín v e-shopu + dárky k objednávce

20.10.2020 | Salon vín

Opět jsme pro vás připravili akční nabídky sad vín s cenovým zvýhoděněním a navíc s dárky k objednávce. Udělejte radost sobě i svým přátelům nákupem našich nejlepších vín. Podpoříte tím také Salon vín i naše vinaře!

Studijní materiál

19.10.2020 | NVC

Pro odbornou veřejnost přinášíme v rámci naší vzdělávací a edukativní činnosti publikaci "Vinařství v nejvýznamnějších státech světa".

Knižní novinka v e-shopu

07.10.2020 | NVC

Nabídku odborných knih rozšířila nová specializovaná kniha pro vinaře a studenty odborných škol podávající přehled o mikrobiomu vína od vinice až po hotový produkt.